вторник, март 28, 2023
spot_imgspot_img

најнови постови

Најновиот уред за TPMS на BOSCH достапен во Македонија

Maкедонската компанија GBB Group, на пазарот го донесе и најнoвиот уред на BOSCH за програмирање на сензорите за мерење на пртисокот на гумите (TPMS). Уредот...

промоции и вести за вашиот сервис

Врвната машина за клима уреди на BOSCH

Робустна а сепак многу лесна за маневар, машината ACS 863 е полно -автоматска машина и најдобра во палетата на Bosch за фреонот R1234y. Доаѓа...

Економична балансерка од OMCN

Легендарниот Италијански бренд OMCN, кој функционира од 1958 година, на нашиот пазар преку GBB Group, ги пласира своите врвни парчиња опрема - дигалки, опрема...

АВТО САЛОН

СЕРВИСНА ОПРЕМА, ТЕХНОЛОГИЈА И СОФТВЕР

Најновиот уред за TPMS на BOSCH достапен во Македонија

Maкедонската компанија GBB Group, на пазарот го донесе и најнoвиот уред на BOSCH за програмирање на сензорите за мерење на пртисокот на гумите (TPMS). Уредот...

РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ И ОПРЕМА

Економична балансерка од OMCN

0
Легендарниот Италијански бренд OMCN, кој функционира од 1958 година, на нашиот пазар преку GBB Group, ги пласира своите врвни парчиња опрема - дигалки, опрема...

Привршува специјалната акција на BOSCH

0
ШАМПИОНСКА ПОНУДА ОД BOSCH! Имате уште само 20 дена до крајот на – Акцијата што ја чекаавте!Набавете го дијагностичкиот уред KTS 560 – со обезбеден...

Социјални мрежи

70фановидопаѓања
0претплатницисе претплатите

Пребарувај Авто експерти

spot_img

Генерален спонзор

spot_img

Спонзорирани содржини

Избор на уредникот

LIQUI MOLY повторно Топ Бренд во Германија

13 години по ред, Германскиот производител на моторни масла и адитиви, повторно се закити со злато. Конкретно : LIQUI MOLY од читателите на неколку автомобилски...

ЕДУКАЦИЈА И СОВЕТИ

Autodata. Најдобриот софтвер за независни сервиси за 250 евра

Зошто најголемиот број на независни сервиси во светот ја користат онлајн датабазата на технички податоци - Autodata. Со добивање на корисничко име и лозинка, можете...

Презентација на напредниот BOSCH систем за калибрација

Новите возила стануваат се’ посложени и пософистицирани. Се вградуваат нови електронски системи за комфор, активна и пасивна безбедност на возилата, што ја зголемува безбедноста...

Сериозни предизвици пред независните сервисери

Независните мулти бренд сервиси се подолг временски период под силна пресија, која се чини дека нема бргу да се намали. Напротив... Континуирана криза Најсериозен удар во...

Autodata во наставниот процес во Македонија

Врвниот менаџмент на Автосообраќајниот училишен центар “Боро Петрушевски” од Скопје, продолжува со имплементација на иновативни проекти, кои имаат за цел да го унапредат и...
- Реклама -spot_img

Спонзорирани содржини

13 години по ред, Германскиот производител на моторни масла и адитиви, повторно се закити со злато. Конкретно : LIQUI MOLY од читателите на неколку автомобилски...
РекламаGoogle search engine

АВТО ЕКСПЕРТИ

ТЕЧНОСТИ

Промоции

Врвната машина за клима уреди на BOSCH

0
Робустна а сепак многу лесна за маневар, машината ACS 863 е полно -автоматска машина и најдобра во палетата на Bosch за фреонот R1234y. Доаѓа...
РекламаGoogle search engine

СИТЕ ПОСТОВИ

НАЈПОПУЛАРНИ ПОСТОВИ

client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image